Prelegenci.
Igor Farafonow
CEO w UXERI, UX Ninja, specjalista w zakresie projektowania użytecznych stron

Posiada doświadczenie jako członek społeczności eksperckiej Google Expert w zakresie UX/UI oraz praktyk, który na co dzień pomaga przedsiębiorcom polepszać funkcjonalność stron internetowych i dzięki temu zwiększać sprzedaż z tych kanałów. Projektuje i tworzy narzędzia SaaSowe, serwisy społecznościowe, aplikacje mobilne oraz systemy e-commerce.
Witold Janiszewski
UX Specialist w Symetrii

Związany z UX i e-commerce od 11 lat. W swojej pracy zajmuje się zarówno badaniami UX, jak i projektowaniem serwisów internetowych. Wykształcenie: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalność: Psychologia oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, specjalność: Zarządzanie projektami. Wybrani klienci: Credit Agricole, BLIK, ING Bank Śląski, ENEA.
Piotr Sałata
UX Team Leader w Symetrii, trener międzynarodowego certyfikatu UX-PM

Związany z branżą internetową od 2008 roku. Zajmuje się projektowaniem interfejsów oraz procesów. Łączy wiedzę techniczną z obszarem user experience. Autor prac związanych z użytecznością i dostępnością serwisów internetowych. Wykształcenie: Politechnika Poznańska w Poznaniu, specjalność: Informatyka. Wybrani klienci: TU Ergo Hestia, LOG System, Orange, Wyższe Szkoły Bankowe, PLL LOT, Mastercard, ING Bank Śląski.
Joanna Ostafin
Co-founder & Lean UX Strategist at Project: People ; Co-founder at DesignWays Conf & KID; Lean UX lover

Jako Lean UX Strategist na co dzień zajmuje się... niezgadzaniem się ze swoimi klientami - wspiera ich w zakresie weryfikowania pomysłów na nowe produkty, usługi czy biznesy. Pomaga przejść od “innowacyjnego pomysłu” do “realnego produktu”, walidując założenia w oparciu o swoje kompetencje biznesowe, strategiczne, UX, UI, Service Design oraz Lean. Szczerze zakochana w podejściu Lean (Lean Startup & Lean UX & Lean UX Research). Wierzy w warsztaty i kolektywne budowanie projektów, rozwiązywanie problemów czy generowanie pomysłów. Współzałożycielka Project: People. Współtwórczyni Krakowskiej Inicjatywy Designerskiej (KID). Organizatorka DesignWays Conf. Fanka biegów z przeszkodami i… ludzi.
Agnieszka Mozol
UX Team Leader w Allegro

Z UXem jest związana od 8 lat, a swoją przygodę w branży zaczynała najpierw jako badacz, a następnie projektant UX. W Allegro wraz ze swoim zespołem zajmuje się tworzeniem rozwiązań ułatwiających codzienną pracę Sprzedających. Poza pracą w Allegro, lubi dzielić się wiedzą o UX. Współpracowała m.in. ze School of Form przy poznańskim oddziale SWPS, z UAM Poznań, gdzie sama studiowała Kognitywistykę oraz z wydawnictwem Forum. Prywatnie jest zapaloną kinomanką i fanką dobrego jedzenia.
Piotr Modrzewski
UX Researcher w studio EDISONDA

Badacz, analityk, konsultant Customer & User Experience ​z 9-letnim doświadczaniem. Na swoim koncie ma ponad 100 projektów badawczych (B2B, B2C, marketing mix, U&A, loyalty) w różnych branżach (IT, e - commerce, FMCG, retail, banking, media, public). Specjalizuje się w projektach innovation& product development oraz customer strategies. Pasjonat nowych technologii, zwłaszcza wirtualnej rzeczywistości. Współautor raportu Growth UX Study.
Michał Dziedziniewicz
Projektant UX, UI i produktu od ponad siedmiu lat eksplorujący pogranicza edukacji i technologii

Absolwent University of Cambridge (Trininty College – MA – Matematyka) oraz Rhode Island School of Design (MArch – Architektura). Filozofię pracy opiera na storytellingu oraz, jak mawia, “projektowaniu zorientowanym na człowieka” bez względu na medium - do których w jego przypadku należały platformy mobilne i online (w tym największa do tej pory implementacja podręczników do nauczania ogólnego w EU), wirtualna i rozszerzona rzeczywistość, gry, meble czy produkt. Stara się by jego projekty były poszukiwaniem lub propozycją odpowiedzi na kwestie społeczne, poprzez zwalczanie bezmyślności i promowanie krytycznego myślenia. Współtwórca Scottie Go! Uprzednio: Rhode Island School of Design, James Carpenter Design Associates, OBRA, SITU, PCSS, Netictech S.A. Obecnie: Dyrektor Operacyjny I Kreatywny w BeCREO Technologies Sp. z o.o.
Alicja Migda
UX / UI Designer w Agencji pharmamerketingowej NEKK / Grupa NEUCA

Od 14 lat związana z branżą reklamową, od 3 lat projektuje i wdraża rozwiązania UX-owe dla jednej z największych firm rynku zdrowia w Polsce – Grupy NEUCA. Na co dzień zajmuje się tworzeniem rozwiązań ułatwiających codzienną pracę farmaceutom, przedstawicielom medycznym czy pacjentom. Poza pracą chętnie oddaje się pasji tworzenia muzyki oraz pływania na SUPie.